אנחנו שמחים שאתם בוחנים את האפשרות לגור ביחד עם אנשים בגילכם ולהשתתף בפעילויות חברה וקהילה שאנחנו מציעים. אצלנו תוכלו להנות מפעילויות תרבות, הפעלות, חוגים, ספורט, הרצאות, שיחה והנאה במגוון רחב. אנחנו כאן כדי לסייע לכם בהגשמת הבחירה שלכם בדרך הטובה ביותר.
בית יוליאנה הוא דיור מוגן – בית בוטיק של 120 דיירים עצמאים ועוד כ-60 דיירים באגפים סיעוד ותמיכה, ברמות תפקוד שונות. המבנה האינטימי של הבית יוצר תחושה של משפחתיות ונעימות.
תוכלו למצוא אצלנו רצף טיפולי עם אפשרויות החלמה, שכולל התמחות מיוחדת בטיפול בנתמכים וסיעודיים. צוות העובדים שלנו מנוסה, מקצועי ומיומן, וכולל רופאים, אחיות ומטפלות בפיקוח משרד הבריאות ומשרד הרווחה.

בית יוליאנה פועל כמלכ”ר מאז 1979 (בית הורים עולי הולנד חל”צ), למעלה מ-40 שנות ניסיון ומוניטין. דירקטוריון החברה פועל במסירות ובהתנדבות למען הצלחת הבית ורווחת הדיירים. ב-17 השנים האחרונות זכינו ברצף ב-5 כוכבים בתחרות של “המועצה לישראל יפה” לבית הגיל השלישי הנאה ומקיים בישראל ו-3 פעמים בדגל היופי.שלוש פעמים זכינו בפרסי הצטיינות ייחודיים. בנוסף, אנו זוכים לציונים גבוהים מאוד בסקרי רמת שירות ושביעות רצון של הדיירים. אנחנו גאים באמון שנותנים בנו, ובכל יום עושים מאמצים כדי לתת להם את השרות הטוב ביותר.

הצוות שלנו מקפיד להעניק יחס אישי, באווירה מקבלת ומכבדת. הבית שלנו מנוהל בפלורליסטיות בכך שאנו מכבדים את אמונתו של כל אחד, ומפעילים בית כנסת לרווחת הדיירים.

הייחודיות של בית יוליאנה היא בהיותו בית דו לשוני, כאשר חלק ניכר מהצוות מדבר גם עברית וגם הולנדית, בשל העובדה שבקרב הדיירים ישנם לא מעט גם מיוצאי הולנד. הדבר בא לידי ביטוי גם בפעילויות התרבות בבית יוליאנה, המביאות את ההווי והאווירה האירופאית.

כאן תוכלו להתרגש, לבלות, ללמוד, להתעמל ולהנות וגם לדעת שאתם בסביבה מקצועית שנותנת לכם שקט וביטחון 24/7 לאורך כל ימות השנה. המיקום שלנו מעולה באזור שקט ופסטורלי בלב הרצליה, אך בקרבה מלאה לעורקי תחבורה ראשיים ולמרכזי מסחר ושרות לאזרח. לרשות הדיירים עומד גם רכב הסעות במידה והם זקוקים לכך.

בבית יוליאנה אפשרויות רבות של מגורים לדיירים עצמאים, גם לזוגות וגם ליחידים. ניתן לארח אצלנו בני משפחה לסופי השבוע או חגים. תוכלו למצוא מגוון של מסלולי כניסה למגורים בבית יוליאנה, כולל אפשרות לתקופת ניסיון לפני קבלת החלטה.