בבית יוליאנה 112 יחידות דיור לדיירים עצמאים, שבחרו לגור ביחד עם אנשים כמותם בקהילה ולהנות משפע של פעילויות חברה, ספורט ובילוי. בבית יוליאנה עומדות לרשותם יחידות דיור בגדלים שונים, שנעים בין 2 ל- 3 חדרים. הדירות מרווחות ומצוידות במטבח מאובזר, חדר אמבטיה ושירותים ולרובן מרפסת נחמדה. כל דייר חדש מעצב בעצמו את הדירה בעזרת הריהוט שהוא מביא עמו, מה שעוזר לו להרגיש בבית כבר מהיום הראשון שלו בבית יוליאנה.

לדיירים העצמאים יש השפעה מהותית על אופי הפעילות ומרקם החיים בבית יוליאנה. הם אינם רק משקיפים מהצד, אלא גם מעורבים בכל ההחלטות והפעילויות הקשורות באיכות חייהם. וועד הדיירים נמצא בקשר הדוק עם ההנהלה והמינהלה, ומקבל מידע באופן שקוף בכל הנושאים הנמצאים על סדר היום ובאופן יומיומי: החל מפעילויות תרבות, תפריט יומי וחדשות אחרות שמועברות אליהם באמצעות ערוץ טלוויזיה פנימי.

בית יוליאנה מעמיד לשירות הדיירים מיניבוס, המסיע דיירים פעמיים ביום בימים א’-ה’ במסלול נסיעה הנקבע מראש בשיתוף פעולה עם וועד הדיירים. ניתן להגיע באמצעותו, בין היתר, למרכזי קניות בהרצליה ורמת השרון, לחוף הים ולמרינה. שירות זה ניתן לדיירים כיום ללא תשלום נוסף. תכנית נסיעות שבועית מפורסמת מדי שבוע  על לוח המודעות.

הדיירים נהנים מ-9 ערוצי טלוויזיה בחינם: 4 ערוצים בהולנדית, 4 ערוצים ישראלים וערוץ טלוויזיה פנימי של “בית יוליאנה”. כמו כן, בכל רחבי הבית קיים אינטרנט אלחוטי חינם עם אפשרות גלישה לדיירים ואורחים, 24 שעות ביממה

בית יוליאנה דיור מוגן